Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník v sociálních službách na pomoc o víkendech, Brno

Pozice:
Pracovník v sociálních službách na pomoc o víkendech
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka
IČO:
00093378
Oblast (okres, kraj):
Brno
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
Popis práce:

Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením a o osoby s poruchou autistického spektra v denním stacionáři nebo v DOZP.
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností a dopomoc při osobní hygieně a oblékání
- podpora samostatnosti a zájmů uživatelů, rozvíjení jejich schopností vytvářením aktivizačních činností a používáním kompenzačních pomůcek
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb a fixace těchto získaných potřeb
- spolupráce při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci. Kurz je možné si dodělat i do 18 měsíců po nástupu.
- praxe v sociálních službách je výhodou
- zkušenosti s realizací a organizováním volnočasových aktivit uživatelů formou tvořivých činností (dramatická, pohybová, výtvarná, hudební) výhodou
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody4):
- pozice je vhodná i pro absolventy a aktivní důchodce

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Bc.Lenka Kreysová
Telefon:
515 504 217
Počet zobrazení inzerátu:
55×